Titiz Annenin Pasaklı Kızı. Vay Seninle Evlenecek Erkeğin Haline!

Anasına bakıp mı kızını almak lazım yoksa sadece kıza bakmak yeterli mi? Titiz annelerin pasaklı kızlarını mercek altına aldık.
Böyle titiz annenin böyle titiz kız olur diyorsanız yanılıyorsunuz.

Dünyanın en güzel kızıyla tanıştınız. Endamı, fiziği, bakışı, işvesi, cilvesi aklınızı başınızdan alıyor. Zaman geçtikçe ona daha çok bağlandınız. Ama aklınızda küçük bir soru da yok değil hani. Biraz pasaklıya benziyor sanki ama olamaz öyle bir şey. Evlerine gittiniz, annesi ile tanıştınız, her yer çiçek gibi, mis kokuluydu. Böyle bir annenin kızı da temizlikte sınır tanımayacaktır.

Aman dikkatli olun sakın annesine bakarak karar vermeyin. O güzelim kızı tembelleştiren işte bu annedir. Kendileri bu derece titizken nasıl becerirler peki bu işi? Böyle bir evde yetişen kızın pasaklı yetiştirilme ihtimali olabilir mi?

Birinci ihtimal, yapılan işi beğenmedikleri için "sen bırak ben yaparım" yaklaşımı ile kızı işten uzak tutmaktır. Kızın eli ne sıcak suya ne soğuk suya ne deterjana ne de süpürgeye değer. Hatta o derece ki oturdukları yerden su isteyebilen bu tip kızlara ne hikmetse anneleri hizmet etmekte hiç gocunmaz.

Titiz annenin pasaklı kızı. Vay seninle evlenecek erkeğin haline!-1

İkinci ihtimal, kasıtlı olarak iş yaptırılmamasıdır. "Ben kendimi yırttım da ne oldu sanki" anlayışına sahip anneler bilinçli olarak kızlarına iş yaptırmazlar. Onlara göre ev işi köleliktir ve kızını bu kölelikten mümkün olduğunca uzak tutmayı kendisine görev edinmiştir. Bu arada kızın pasaklı olmasına yol açılacaktır ki annenin umurunda değildir.

Üçüncü ihtimal, okuyan kıza kıyılamamasıdır. Eğitim süresi boyunca "sen dersine bak kızım, okulundan geri kalma" yönlendirmesi altında kalan genç kızın tembelliğe yönelmesi kaçınılmaz olacaktır.

OFPOF

titiz titiz olmak titiz anneler pasaklı kızlar