Tessettürlü Kızların Anlayacağı Durumlar

Kapalı bayanların anlayacağı ve bu yazıyı okurken aynen öyle diyecekleri konulara değinelim dedik.Yalnız değilsiniz sizi anlıyoruz ve bunlarla baş ettiğiniz için sizi cesur ve mücadeleci buluyoruz..

Acele bir yere çıkma durumu size uygun değildir.10 dk ya geliyorum olmaz sizin lügatınızda 1 saat olur en az.Eşarp seç,kıyafete uydur,çantayı ayarla ve eşarbı orantılı bir şekilde tak zaman alıcı şeyler bunlar.

Yazın amele yanıkları size uygundur özellikle eşarpla yüzünüzün kesiştiği noktalarda.Bol bol güneş kremi kullanmak ta pek fayda etmez.

Rüzgarlı havalarda ufaktan bir endişeye kapılır ve eşarbınızı sürekli kontrol etmek zorunda kalırsınız bozuldu mu acaba diye.

 Üç parça kıyafetle tatile çıkmak mı sadece eşarp ve boneleriniz bir çanta yer kaplar siz sürekli ağır valizleri taşımak zorundasınızdır.

Çok beğendiğiniz bir etek ya da bluz bulduğunuzda ve transparan kısımları olduğunu gördüğünüzde yıkılmak yıkılmak yıkılmak.

İğnelerinizi muhafaza etmek ve kaybetmemek için büyük mucadeleler vermeniz.Çünkü ceremesini siz çekiyorsunuz bulamazsanız.

Bulunduğunuz ortamda veya dinle ilgili bişey olduğunda ilk bakışların size yöneltilip ahiret sorularının size sorulması.Bilmiyorum bakışı attığınızda ise ne biçim kapalı bu ifadesi ile karşılaşmanız.

Yazın sıcakta açık olan tanıdıklarınızın sıcaktan sizden çok şikayet edip hayıflanıp durmaları oldukça sinir bozucu.

Kötü saç günleriniz olmaya bilir ama kötü eşarp günleriniz olacaktır buda en az kötü saç günü kadar insanda özgüven düşüklüğüne neden olur.

Ani misafirlere karşı bir panik halinde olmanız sere serpe oturmak biraz zor sizin için.

Eşarbınızı çıkardığınızda arkadaşlarınız tarafından saçlarınız hakkında karşılaştığınız değişik tepkiler.

Spor yapmak,koşmak ,zıplamak size göre değildir çünkü toplum buna pek sıcak bakmaz ve eleştirisel gözlere mahruz kalmaktansa bunlardan vazgeçersiniz.

Denizi çok seviyor olabilirsiniz ama denize girmek sizin için bir işkenceye dönüşür bazen haşema giymeyi sevmiyor olabilirsiniz.Ve kadınlar plajı ülkemizde çokta yaygın değil, genelde tatil planlarınızı bu yüzden bu plajlara sahip olan yerler ile sınırlandırırsınız.

Aile baskısı ile mi kapandınız gibi sorular duyarsınız ve kapanış hikayenizi dinlemek isterler genelde.

eşarp kapanmak tessettür tessettürlü olmak