Tehlike Sinyallerini Duyuyormusun !

Tehlike nedir sizin için hızlı araba kullamak,çok sarhoş olmak, canınızın yanması ve sonunda hayatınızın son bulması mı ?

Tehlike nedir sizin için hızlı araba kullanmak,çok sarhoş olmak, canınızın yanması ve sonunda hayatınızın son bulması mı ? Bunlar herkes tarafından bilinen şeylerdir.Ya ikili ilişkilerde ki tehlikeler onları göre biliyormusunuz diğerleri kadar ? Tedbirler alabiliyormusunuz yada ne olduğunu anlamadan nasıl olduğunu canınız mı yanıyor belki de sonunda öldüğünüzü hissedip ama aslında hala yaşıyormusunuz...

Eğer bunları yaşıyorsanız ve yaşadıysanız tehlikeli bir ilişkiden çıkmış ve oldukça yaralı olmalısınız.Size tehlikeli ilişki modellerini anlatacağız ki bir daha yaralanmayın aşk uğruna her yara mübahtır demiyorsanız eğer ....

En başta tatlı gelen ama sonradan üzülmenize neden olan kıskançlık oldukça tehlikeli bir ilişki modelidir.Seviyor kıskanıyor diye bir kavramdan uzak durun evet seviyor ama bu sizde kısıtlanma ve kendinizi bilecek haldeyken başkasının aklı ve isteğiyle yönetilme hakkı doğurmaz.İlişkinizde partnerinizin kıskançlık oranını tartın ve tehlike sinyalleri veriyor mu bi bakın.

Not: Cidden ufak gibi duran ama oldukça zararlı ve tehlikelidir bunu unutmayın

Şıp sevdi !Aman aman kalbinizi en çok kıracaklardan biridir çünkü size aşık olduğuna öle inanacaksınız ki sonradan başkasıyla sevgili olduğunda inanamayacaksınız.Bu modeller profesyonel yalancı olurlar ve hayran gönüllü olurlar.Bunları tanımak zor değil eski sevgilisinden ayrılma tarihine bakın yada flörtleştiği kızdan sohbetini kesme tarine, emin ol en çok 1 hafta geçmiş olacak.Tehlike sinyalleri bunları algıla, ölç, biç, tart ve uzak dur.Yoksa sende duraklarından biri olacaksın.Çünkü onlar her durağına aşık olmuştur :)

Aile düşkünü.Şimdi yok artık demeyin yaşadık ki uyarıyoruz.Ailesine düşkün olması değer vermesi güzel ama o çizgiyi tutturmasıda önemli k*çına don alırken bile dönüp aileye soruyorsa kırmızı alarm verin ve uzaklaşın.Sakın bundan harika evine düşkün mükkemmel bir eş olur demeyin yanılırsınız.Ondan sadece ailesine mükemmel bir evlat olur geriside boş olur.

Çarpık dürüst, harika kişi yaşasın doğru insanı buldum filan demeyin dürüstlüğü görünce.Dürüstlüğünde sınırı var hayatta iki şey insanı rahat ettirir ya hiç birşey bilmemek ya herşeyi bilmek.Bu kategoride herşeyi yamuk ve eksik çapıtılmış öğrenirsiniz öğrenmek istemediklerinizi bile öle öğrenirsiniz.Bi hata yapar gelir sana söyler dürst oldum bak affet der.Aslında tam olarak dürüst olmaz aslında işine geldiği gibi olur bu seni kandırma yoludur zaten dürüstlük bu değildir sizde çok iyi biliyorsunuz böyle boş şeylere inanmayın.Bunları konuşmalardan size anlattığı anılardan ve kendini tanıtırken ki hikayelerden anlayabilirsiniz.

tehlike tehlike sinyalleri tehlike nedir tehlikeli ilişki modelleri ilişki aşk ilişki çeşitleri tehlikeli ilişkiler