Öpüşme Sanatı

Öpüşme aslında sadece seksin ilk aşaması olarak görülmemeli öpüşme aslında kalplerin birleşimi ve tutkudan doğar

Öpüşme aslında sadece seksin ilk aşaması olarak görülmemeli öpüşme aslında kalplerin birleşimi ve tutkudan doğar. Eğer öpüşme hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorsanız. Prof.Dr. Cane'in  “The Art of KissingÖpüşme Sanatı” adlı kitabını okumanız şart. Biz sizin için bu kitaptan derlenen ön bilgilerden bahsedeceğiz ve bu bilgilerin sonunda bu kitabı sipariş verme olasılığınız yüksek. 

Cane'in bu konuya ilgisi daha ergenlik çağında sevgilisinin neden gözlerin açık öpüşüyorsun şikayeti üzrine buna yönelip öpüşme sanatı hakkında kitap araması ve buna dair hiç bişey bulamaması üzerine başlamış.

Şuan 44 yaşında ve halen bekar olan Cane bütün araştırmaları sonucunda sevgilisinin haklı olduğuna inanmış çünkü kadınlar gözleri kapalı ve uzun öpüşmelerden hoşlanıyorlarmış. Erkekeler ise öpüşmede Fransız Öpücüğünü tercih ediyorlarmış. Diller birbirine giricek yani kadınlar bunu itici bulsada partneri için bunu yapan bir çok kadın varmış.

Elektrikli öpüşme

Elektrikli öpüşme

Çarpılarak öpüşme bu olsa gerek. 1930 ve 1940′lı yıllarda oldukça modaymış. Öpüşmeden önce çift, ayaklarını uzun süre halıya sürterek vücuduna statik elektrik yüklermiş. Dudakları birbirine değdiğinde, vücutlarındaki elektrik birbirlerine boşalır ve şehvetin arttığına inanırlarmış.

Lip-o-suction öpüşme (Amerikan Stili )

Lip-o-suction öpüşme (Amerikan Stili )

Çiftlerden biri diğerinin alt dudağını emerken; diğerinin onun üst dudağını emmesi olan bu öpüşme çeşidi, Amerika’daki gençler arasında en moda olanı.

Vakumlu Öpüşme

Vakumlu Öpüşme

Bu öpüşme, partnerin akciğerindeki ve ağzındaki havayı emmeye çalışmasından ibaret. Kulağa saçma ve ilginç gelebilir ama bu tarzı insanların yüzde ellisinin en az bir defa denediği ortaya çıkmış.

Baştan Çıkarma Öpücüğü​

Baştan Çıkarma Öpücüğü​

Bu öpücük, hiçbir şey yapmadan duran partneri, diğer partnerin dakikalarca öpmesi sonucu onu baştan çıkarmaya çalışması.

Sualtı öpüşmesi

Sualtı öpüşmesi

Havuzda,denizde, banyoda uygulanan bu öpüşme oldukça dikkat çekici duruyor. Gözlerin kapalı olması ve nefes alınmaması önemli bu öpüşmede.

Konuşan Öpücükler

Konuşan Öpücükler

 Aşk sözcüklerini fısıldayarak partnerinizine iletmeniz ile oluşan öpüşme şekli.

Fransız Usulü Öpüşme

Fransız Usulü Öpüşme

Bu öpüşme için çift dudaklarını kullanırken dilini de partnerinin ağzına sokuyor. En bilinen ve en ateşli öpücük olarak sayılan fransız öpücüğü erkeklerin gözdesi…

Tepetaklak Öpüşme

Tepetaklak Öpüşme

Adından anlaşıldığı üzere kadın yada erkeğin birbiri üzerine eğilmesiyle gerçeklesen öpücük. Cane göre bu öpücük farklı ve seksiymiş.

Kayan Öpüş

Kayan Öpüş

Minik öpücükler ile partnerinizin vücüduna duygusal dokunuşlar bırakmak.

Şeker Öpücük

Şeker Öpücük

Çiftlerin ağızlarındaki şeker ya da çikolatayı öpüşürken birbirlerinin ağzına geçirmesi tekniği. Kulağa oldukça ilginç gelen bu teknik, oldukça tatlı duruyor.

öpüşmek öpüşme öpücük sevgi sevgili sevgiliyi öpmek öp