Haydar Dümen’e Sorulan En Komik 5 Soru!

Posta Gazetesi yazarı Haydar Dümen’e sorulan en komik 5 soruyu sizler için seçtik!

Kadınlar peşimde koşuyor

25 yaşındayım. İlişkiye girince 2 saati buluyor, yorulmuyorum. Kadınlar arasında dedikodu yayıldı. Herkes peşimde koşuyor, para teklif edenler bile var. Sevdiğim kızla olursam bu süre kısalır mı?

CEVAP: Sevgili okurum, sen biraz para toplamaya bak. Azgın kadınlar sağ olsun. Böylece keseler dolsun. Valla sana da aşk olsun. İyi pazarlayıcısın. Gel sana ticaret ya da turizm bakanlığında görev verelim. Çelik çomak oynatarak dış borçları sıfırlayalım. Geçen gün şöyle bir olay oldu. Yolda giderken kadının biri başkasına çarptı. Aralarında bir tartışma başladı. Sonra anlaştılar. Meğer çarpan sana koşuyormuş, çarpılan da yorgun bitkin senden dönüyormuş. Birbirlerine sarıldılar, ardından kaldırımlara yayılmış bir mahalle kafesine daldılar. Sevdiğin birini bulursan evlenmeden önce hayatını anlat kızı üzme.

Sevişirken uyuyakalıyorum

Penisimin ereksiyon hali 6 santim. Kız arkadaşımla ilişkiye girecektik. Sevişmeye başladık ama ben uyuyakaldım. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP: Yaş kaç, yaş sevgili okurum. Yaşı öğrendik yani 18 diyelim. Peki kilo ne kadar? 80’nin üzerindeyse penisin yarısı kasıktaki yağ dokusu içinde saklanıyor. Eğer kilon 60’larda ise, boyu küçük. Ama ufaklık formülünü bulmuş. ‘Uyusunda büyüsün’ moduna uymuş. Sen girdin kızın koynuna, bu sefer geldin bilinçaltının oyununa. Bilinçaltın henüz çocuk. Kızı anasının kucağı sanıyor ve kendini kızın kollarına bırakıyor. Ya kızımıza ne demeli? Bir yanda boyu, öteki yanda erkeğin uykusu.

Penisime ip bağlasam?

14 yaşındayım. Sorunum penisimin ince olması. Her gece yatmadan önce penisime ip bağlayıp gersem olur mu?

CEVAP: Kopar yavrum, kopar. Derin uykuda bir dönüş yaparsın küt diye kopar. Yaşanmış bir olaydır: Çocuklar tarlada öküzlerini otlatıyorlar. Bir ufaklık güneşin altında uyumuş kalmış. Arkadaşları, çocuğun penisine ip bağlıyorlar. İpin de tek ucunu da öküzün boynuzuna takıyorlar. Güya gülüp eğlenecekler. Öküz kafasını birden çevirince penis dipten küt diye kopuyor. Koparma yavrum koparma. O işe yarayacak. Onu beğenen biri olacak.

Prezervatif tırtıklıysa çocuk huysuz olurmuş

23 yaşındayım. Yakında evleneceğim. Prezervatifin çok çeşitleri varmış. Duydum ki çilekliyse çocuğun neşeli, muzluysa somurtkan, tırtıklıysa huysuz olurmuş. Böyle bir şey olması doğru mu?

CEVAP: Hangisini istersin oğlum? Bizde çeşitleri bol. Kanlısı var, kansızı var. Ağıt yakanı var, neşeden göbek atanı var. 

 

Hergün acılı dürüm yiyorum, acaba ondan mı acıyım?

17 yaşındayım. Kendimden 2 yaş büyük sevgilim var. Onunla oral seks yaptık, bana penisimin acı olduğunu söyledi. Babam kebapçı, her akşam 2 acılı dürüm yiyorum. Bunun anlatınca kız sorunun bundan kaynaklandığını söyledi. Ne olur yardım edin. Acıdan, dürümden, babamın mesleğinden nefret etmek üzereyim.

RUMUZ: ACILI DÜRÜM

CEVAP: Acılı dürüm, peyniri yağsız, eti danadan olsun. Yufkası iyi pişsin, yanında bir bardak ayran, iki domates… Lütfen söyle babana bunları bana göndersin. Öyle ya biz de yemek yiyeceğiz, çay içeceğiz. Yaptığımız işe de bir değer biçeceğiz. Benim gözüm yükseklerde değil. Kulağına söyleyeyim eğil. Hani Yunus Emre’nin “Cennet cennet dedikleri birkaç köşkle, birkaç huri” sözünü duyan gençlerden biri ayağa kalmış “Daha ne olacaktı” demiş. Bunun gibi işte köşk möşk, huri muri istemem. Bir dürüm bir çözüm, anlaştık mı iki gözüm. Bir dürüm için bana ne diller döktürdün. Sana gelince; babanın mesleğine saygı duy. Acıyı kes, kurala uy. Organa sür biraz tatlı, sonra olacaksın beyaz atlı!!!

moddakal

 

haydar dümen haydar dümene sorulan sorular haydar dümene sorulan komik sorular