Cilt İçin Mucize Öneriler

Kivi cilt lekelerini giderir, biberiye cildi gerginleştirir!

Güzellik deyince artık doğal ürünler devreye giriyor. Birçok insan doğal yaşamdan sırlar öğrenip uyguluyor. Amaç genç ve güzel kalmak. Sizin için de uygulaması çok kolay yollar var...

Şifalı ve doğal ürünlerle güzellik ve bakım konusu son yıllarda bir trend oldu. İşte size doğal tabiattan birkaç öneriler...

Pürüzsüz bir cilt için

Stres ve yanlış beslenme cildi bozar. Bu arada cildi bakımsız bırakmak da elbette aynı etkiyi yaratır.

  Bu aralar herkes anti-aging kremleri kullanıyor. Oysa haftada bir kez peeling uygulaması ile bu sorunu çözersiniz. Yüzeydeki ölü hücreler peeling ile yok olur. Bu süreç içinde pürüzsüzlük sağlar.

  Peeling için "doğal" bir öneri istiyorsanız şunu söyleyebiliriz: Yüzünüze meyve maskeleri de uygulayabilirsiniz. Hem daha ucuz, hem de yan etkisi yok!

 Boyun bakımı

 Boyun bölgesi önemlidir. Buraya her gün gerginleştirici doğal bir krem sürün. Haftada bir kez de boyun ve dekolte bölgesine masaj yaptırın.

 Boyun için arada önerdiğimiz doğal maskeleri uygulayabilirsiniz. Biz mutlaka bitkilerden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz ve bizim farkımız onları önermemiz. Bunun için size biberiye özlü kremi tavsiye ediyoruz.

 Dudaklar kurumasın!

 Bazı dudak bakım ürünleri kimyasal yağlar içeriyor. Bunlar dudakları kurutarak kötü bir görüntü oluşturur.

 Kullandığınız ürünün bileşiminde bitkisel yağlar olursa daha çok yarar görürsünüz. Bu arada haftada bir, köy tereyağı ile dudaklarınıza bakım yapın. Tereyağını dudağınıza sürün ve 1 saat bekletin.

cilt cilt tipi cilt temizliği temizlik maske