Canına Okurum Senin Aşk

'Tek içimlik hapa sığdırılan gecelerde mi kaybettiniz sevdiğinizi yoksa hiç kazanamadan mı kaybettiniz gerçeğinizi aslında ne önemi var dimi ! Önemli olan kaybetmiş olmak mahlup olmak ve yıkılmış olmak.. ' der ve geçer kırılmış bir kalp ya siz, siz ne yaşadınız bunları mı ? ;

Göz pınarlarınız mı kurudumu ağlamaktan, sabahlara kadar dönüp durdunuz mu yatakta düşünmekten aşk acısını hissettiniz mi vücudunuzun her bir köşesinde.Burnunuzun direği sızladımı özlemekten, şuan ifade edemediğim etmekte zorlandığım binlerce duygu ile savaştımı kalbiniz hepsine evetse cevabınız, aşk canınıza okumuş sizin.Ozaman nasıl bir evre geçirdiniz nasıl atlattınız yada atlatamadınız neler yapmak istediniz , neler yapmaya cesaret edemediniz.Size dilimizin erdiği parmaklarımızın yazdığınca hem sizi anladığımızı göstermek hem de aşkın canına siz okuyun diye bir kaç satır karalayacağız..

Not; Aldatılanlarda dahil buna benzer bir dönemden geçer unutmayın aşk gibi aşk acısı da her dilde aynı yaşanır...

Ayrılığın ilk evresi anlamakta güçlük çekmekle başlar ve binlerce soru ile devam eder neden,niye ,niçin,nasıl gibi aslında hepsinin cevabını bildiğiniz halde kabullenemezsiniz ve anlamak istemezsiniz.Size bunu anlatmaya çalışanları susturur sadece kendi bildiğinize göre okur,yazar ve çizersiniz.

Gurursuzluk evresi olarak değerlendirilen çevrenizden en çok tepki aldığınız dönem.Arama ,msj atma ,takip etme,merak etme onu yok say ölü gibi düşün diyen bir çok akıl küpü arkadaşınızın sizi anlamaması.Kendi başlarına gelmededen de anlayacak olmamaları neyse bu dönem gurursuzluk dönemi değil aslında umut dönemidir ,içimde kalmasın dönemidir,elimden geleni yaptım dönemidir.

Sessizlik evresi bu herşeyi algılamaya başladığınız etraftaki sesleri duyduğunuz dönemin başıdır.Kalp kırıklarını kabullenip.Çılgın bir savaştan çıkmışçasına yorgun bünyenizi yataklara atmaktan başka bir şey yapmadığınız dönem.Aslında bilmediğiniz şey yorgun olan bünyeniz değil ruhunuz....

Tekrar eden çöküş evresi bunu yaşamayan çok nadirdir aranızda, tam kurtuldum kabullendim derken herşeyi.Kıskıvrak yakalanırsınız tekrar ve bi yoklama isteği ile dönüş yaparsınız.Belki gelen ılımlı bir karşılamadır umutlanırsınız ama yok yere umutlanmayın yalancı bi sevinç o kursağınızda kalır ve daha beter ilkinden daha kötü yıkılırsınız bu sefer.

Ağlama krizleri evresi yani ota ,boka ağlarsınız.Çok alıngan olursunuz uyku uyuyamazsınız,sinir hakimdir tüm vücudunuza bu dönemde çokta kalp kırarsınız canınız yanıyor ya gider başkasından çıkarırsınız acısını ister istemez yaparsınız bunu.

.Ayaklanma evresi artık daha güçlü olduğunuzu hisseder ruh halinizi toplar sadece kırgınlık,anılar ve güven problemi ile yavaş yavaşta olsa ayağa kalkarsınız.

.P*çlik evresi yani bu olaylar karşısında k*şarlanmışsınızdır artık herhangi kalp kırıklığı ile karşılaşınca dimdik ayakta durur 'acımadı ki acımadı ki' diye rahat rahat bağra bilirsiniz.

Evet böle bir sıra evreden sonra diyeceksiniz ki hani biz nasıl aşkın canına okuyacağız dimi.Çok basit aslında doya doya aşık olup mutlu olunca okuyacaksınız.Saçmalık bu demeyin sakın aşkın canına aşkla okursunuz sadece bu yüzden umarım doğru tercihler ile doğru kişilere aşık olup aşkın canına okuma mertebesine ulaşırsınız...

aşk sevgi sevgili olmak aşk acısı üzülmek sevgiliden ayrılmak ayrılık unutmak unutulmaz aşk