Ben O Kadını Yediği Tatlıdan Tanırım

Tatlıyı hangi bayan sevmez ki,körü körüne sevdadır onların ki.Alınacak onca kaloriyle birlikte gelen kilolara rağmen vazgeçemezler bu sevdadan.Şimdi tatlı canavarı bu güzel yaratıkların ,yediği tatlılardan nasıl ayırt edilmesi gerektiğini anlatıcağız sizlere.

Hadi tatlı yiyelim tatlı konuşalım bakalım ;

Çikolatalı pasta seven kadın ; 

Aşk kadınır,çikolatanın vücutta salgıladığı hormanlarla bütünleşmiştir.Çikolatalı tatlılar yoğun lezzete sahip tatlılardır ve bunu seven kadınlarda duygularını bu yoğun lezzetle harmanlamışlardır.Yani uç noktolarda yaşarlar herşeyi ortaları yoktur.

Meyveli pasta seven kadın;

Tropikal lezzetteki kadınlar genellikle eğlenceli kadınlardır.Nayif bir duruşları vardır.Aşkları duygusallık üzerine kurgulu mantıktan uzak aşka, aşık kadınlardır.

Franbuazlı pasta seven kadın;

İki farklı tadın birleşmesi ile meydana gelen bu pastayı seven kadınlar,kararsızdırlar ama sevimli bir kişiliklerinin olduğunu söylemeden geçemeyiz.Dalgalı ruhları vardır seyahat etmeyi severler ve flörtleşmek onlar için aşktan daha heycan vericidir.

Şekerpare seven kadın;

Anne şefkatine sahip kadın ,ılımlı sakin bir yapısı vardır.Hareketli yaşamdan çok durgun düzenli bir hayatı tercih eder.Aşkların tek ve sonsuz olacaklarına inanırlar.

Güllaç seven kadın;

Sütlü tatlı seven kadınlar ,her yola gelen kadındır şöyle örnek verelim, sütü mayalarsan yoğurt,şekerle karıştırırsan tatlı ve farklı şeyler eklersen farklı bir çok madde elde edebilirsin.İşte bu kadınlarda süt gibidir ne verirseniz onu biçersiniz.Aşkları sadakate ve özveriye dayalıdır.

Waffle seven kadın;

Gösterişe aşık kadınlardır.İlişkilerinden olay eksik olmaz yorucu ama bir okadarda heycanlı bir ilişki sunarlar sizlere.Aşkları saman alevi gibidir gelir ve geçer.

Peynir helvası seven kadın;

Yanına bir de dondurma koyuyorsa tadından yenmez :) Doğal kadındır,ağzından herşeyi duya bilirsiniz yeri geldiğinde küfür bile eder sizinle.Birlikte maça gidip çılgınlar gibi tezahürat yapabileceğiniz kadındır.Aşkları günlük değil ,ömürlüktür.

Pamuk şeker seven kadın;

Çocuk kalmış kadındır.Duygusaldır ,romantik filmlerde hıçkırıklara boğulabilir.Korkaktır birazda korunmak ister hep ,küçücük kalbinde kocaman aşklar yaşar. 

Elma şekeri seven kadın;

Çılgın ruha sahip bir kadındır,bir yanı çocuk bir yani olgundur.Tüm delilikleri yapar ama sonra onları olgun bir kadın gibi toplar ve çözer.Aşkları yaşanılasıdır.

çikolata tatlı şeker tatlı yiyen kadınlar tatlı kadınlar pasta franbuazlı pasta çikolatalı pasta