Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

İlişkiniz hakkında bazı şeyleri en son fark eden kişi siz olabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz şu an sizden ayrılmak istiyor olabilir. Erkeklerin bazı hareketleri size bu mesajı rahatlıkla verir. İşte size, ayrılmak isteyen erkeğin davranışları;

Erkeklerde ilişkiden sıkılmanın en önemli belirtisi telefonlarınıza cevap vermemesi ve aramamasıdır. Sizi aramaması, merak etmemesi, daha az önemsemesi demektir. Artık sürekli olarak arayan sizseniz ve konuşma esnasında isteksizlik varsa ilişkinizde tehlike çanları çalıyor olabilir.Ayrılmak veya ilişkisini bitirmek isteyen erkekler, size sürekli olarak eleştiriler yapmaya başlar. Eskiden sizi hep beğenen her kusurunuzu hoş karşılayan o adam gitmiş sürekli husursuz memnuniyetsiz biri gelmiştir.

Sürekli işi çıkar ,hep meşguldür hep yetişmesi gereken bir yer vardır. Bunlara hafta sonları da dahildir hatta 14 Şubat bile dahildir.Pazar pazar ne işin olabilir ki hadi buluşalım dersiniz? Her gece içen adam o gün sünnet mevlüdüne gitmekle meşguldür. Sizden her fırsatta kaçıyordur, ama siz bunu çok geç fark edersiniz.

Eskiden uzun uzun konuşmalar ile sorunları paylaşırken şimdi artık hiçbir şeyi size anlatmıyorsa tartışmalardan kaçıyor ve sorunlar çözümlenemiyorsa ayrılık mesajı veriyor olabilir. Üstelik, en ufak tartışmalar büyük kavgalara dönüşüyorsa artık size tahammülü de kalmamış olabilir.

Ayrılmak isteyen erkek yanında ki kadına dokunmak bile istemez. Artık sizi öpmüyor, dokunmuyor hatta sarılmıyorsa siz ne yaparsanız yapın bu ilişki bitmeye mahkumdur.

 

Bizden size tavsiye eğer bunlardan birkaçını yaşıyorsanız ilişkide o sizi terk etmeden derhal siz onu terk edin. Yok ben vazgeçemem  aylardır birlikteyiz biz onla derseniz eğer ilişkiye ara vermenizi  tavsiye ediyoruz ki sizi özlesin, eğer zaten dönerse sizi seviyordur ve onun için bir bunalım arayış dönemi olmuştur.Sonrasında herşeyi geride bırakabilirsiniz.

 

Ama yinede Marily Monroe dediği gibi; Ve bazen iyi şeyler biter ki daha iyileri başlayabilsin.

ayrılık ayrılmak isteyen erkek ayrılık acısı aşk acısı