Aşk Kaç Kez Yaşanır?

Aşk…Ne büyük bir mucize bize bahşedilen. Ne şiddetli bir duygu uykuları kaçırıp seni yeme içmeden eden.İnsan hayatında tek bir erkeğe/kadına mı aşık olur? Aşk bittiğinde başka birine aşık olma ihtimali de varmıdır? Aşk kaç kez karşınıza çıkar?

İnsan hayatında tek bir erkeğe/kadına mı aşık olur?

İnsan hayatında tek bir erkeğe/kadına mı aşık olur?

İlk görüşte aşk! Aman allahım onsuz yapamaz hale geldiniz ilk görüşte vuruldunuz.Yıllardır beklediğiniz o kişi tam karşınızda tebrikler aşk’ı buldunuz…

Ya sonra..

Aşk çoğu kez sorunlarla birlikte gelen bir duygudur. Tutkuyla kavgayla gözyaşıyla beslenir.Genel de ise zaten sizin tam zıttısın bir karaktere aşık olmuşsunuzdur ve bir türlü iki yakanız bir araya gelmiyordur. Aşk’ın gözü kördür sözü tam anlamıyla doğrudur , aşık olduğunuz kişinin mükemmel olması gerekmez evet, siz onu her haliyle seviyor olabilirsiniz o da kabul ama ya sonra bir ömür sürekli didişerek anlaşamayarak ağlayarak geçirilen günlere değer mi? Aşık olduktan sonra tekrar sevemem korkusuyla sorunlu bir ilişkiyi devam ettirmeyin. Aşk güzeldir zaten kavuşamayınca üzerine şiirler şarkılar yazılan insanın kendine biçtiği bedeldir.Olmuyorsa zorlamayın aşk’ı sadece bir adamın/kadının gözlerinde aramayın… Aşk herşeydir. Sizi mutlu eden herşey…

Aşk bittiğinde başka birine aşık olma ihtimali de varmıdır?

Aşk bittiğinde başka birine aşık olma ihtimali de varmıdır?

Genel anlamda şiirler,romanlar tek bir kadına/adama duyulan aşk’ı anlatır.Sonsuza kadar sürecek olan aşk’ı . Ölüm ayırana dek denilir ama genelde ayıran ölüm değildir onları. İnsan tek birine aşık oldum deyip , çevresini görmezden gelebilir. Aşk aranarak bulunmaz ama bir gün başka bir surette karşınıza çıkabilir. Aşk sürekliliği olan bir duygu değildir zaten acı bittiğinde aşk’ da biter. Alışkanlık başladığında aşk sevgiye dönüşür.Bir gün hiç beklemediğiniz bir zaman da aşk sizi bulacaktır..

Aşk kaç kez karşınıza çıkar?

Aşk kaç kez karşınıza çıkar?

Gerçekten bir rakamı olabilir mi? Hayır… Şanslı değilseniz aşk karşınıza hayatınız boyunca hiç çıkmayada bilir. Aşk’ ı yakalamak yaşamaktan daha zordur. 

aşk aşk kaç kez yaşanır aşık olmak sevgili olmak sevmek sevgi