Acaba Ciddi Bir İlişkiye Hazırmıyım !

Yeni ve sağlam bir ilişkiye başlamanın, keyifli olduğu kadar düşündürücü olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Hayatınızda yeni bir dönemin başladığı bu gibi durumlarda bir şeylerin nasıl olacağıyla ilgili endişe duymanız çok doğal.Tabi ilişkiye ne ciddiyetle baktığınızda önemli yada bakmak istediğiniz yada hiç bir şey bilmediğiniz ama öle devam ettiğiniz.

Biz size bir kaç açıklama getirdik bu konu ile ilgili yani ciddi bir ilişkiye başlamadan önce kendinizde sorgulamanız gereken şeyler hakkında ....

Biz size bir kaç açıklama getirdik bu konu ile ilgili yani ciddi bir ilişkiye başlamadan önce kendinizde sorgulamanız gereken şeyler hakkında ....

Biraz toplanmak ve silkelenmek anlamınada gelir bu ciddi ilişki yani geleceğe dönük planlar yapma moduna hazırsanız ve bir sorumluluk altına girebileceğinizi düşünüyorsanız başlıngıç olarak iyisiniz.Ayrıca flört dönemi bitti demek diğer flörtlerinizdende uzak durmak demek...

Ciddi ilişki paylaşmak demektir.Yani her şeyinizi rahatça paylaşa biliyorsanız ve saklama eğiliminden çok ilk ona anlatmaya yöneliyorsanız buda diğer bir artı olacak sizin için.Yani sana anlatmak istemedim, arkadaşımla paylaşmak istedim olayı yoktur ciddi ilişkide bunu bilin.

Çevrenizle ilişkinizi aynı anda yürüte bileceğinize inanıyorsanız yani aşkı buldum arkadaşı sattım ,arkadaşı buldum sevgiliyi sattım olayına girmeden ilişki yaşamaya hazırsanız siz olmuş sayılırsınız artık.Çünkü bu denge çok önemlidir ciddi ilişkilerde de öle arkadaş ve sevgilinizi nereye nasıl koyacağınızı bilin.

Saygınızı kaybetmeden tartışabiliyorsanız. Birbirinizi kırmadan olaylara çözüm getirebilceğinizi biliyor ve en önemlisi dinlemeyi bilip bencilliği çöpe atıyorsanız ciddi ilişkiye hazırsınızdır.

Bunu söylemeden bitirmek istemedim yazımı geçmişi gömmüş olmanızda da fayda var. Aklımda başka biri yanımda başka biri olmamalı. Ciddi ilişkiye geçmişte kalan yaralar ve anılar ile başlanmaz kimseyi yara  bandı olarak görmeyin.

ciddi ilşki ilişki sevgili aşk ilişki tüyoları sağlıklı ilişki ilişki yürütmek uzun ilişki